Jak radzić sobie ze zbyt dużym popędem?

Nie mam już sił psychicznych, jestem załamany z tego powodu, że psychiatra nie chce mi przepisać leków które zmniejszyły by mi popęd i erekcje ponieważ nie chcę się masturbować. Mam smutek, depresję od masturbacji której nie chcę, ale nad tym nie panuję. Może też jestem uzależniony od masturbacji i pornografii. Masturbuję się około 1 raz na tydzień bo mam często nieustępujące erekcje. Gdy to zrobię źle i okropnie się czuję psychicznie i duchowo. Psychiatra nie widzi problemu i nie chce zwiększyć mi dawki sulpirydu ze 100 mg wyżej bo mówi, że ten lek podwyższa prolaktynę. Chcę zażywać sulpiryd ponieważ wiem, że zmniejsza libido i erekcję. Czy inny psychiatra mógł by mi zwiększyć dawkę sulpirydu? Piję też dużo kawy(około 4-5 kubków dziennie). Czy kawa może nasilać popęd i erekcje, czy jej odstawienie by coś dało? Jakie zioła stosuje się na zmniejszenie libido? Do jakiego specjalisty mam się udać, jakie wyniki krwi, np. hormony zbadać?

Dzień dobry!

Masturbacja ok. 1 raz w tygodniu jest przeciętną częstotliwością - powszechną w populacji, tzn. podobnie wygląda częstotliwość masturbacji wielu ludzi (i kobiet i mężczyzn) i większość z nich nie ma poczucia, że dzieje się w związku z tym coś złego.

Masturbacja jest naturalnym, prawidłowym, powszechnym sposobem zaspokajania potrzeb seksualny i najczęściej, u większości osób, nie ma charakteru uzależnienia.

Na podstawie tej jednej informacji - nie ma potrzeby stosowania u Pana leków znoszących popęd seksualny.

Aby przyjrzeć się sytuacji i zmniejszyć Pana cierpienie zachęcam jednak do skorzystania z psychoterapii, aby zastanowić się, dlaczego ta sytuacja jest dla Pana tak trudna.

Pozdrawiam!