Jak radzić sobie ze zbyt emocjonalnym podejściem do życia?

Witam.Jak przestac do wszystkiego podchodzic zbyt emocjonalnie?Jak jest dobrze to zbyt duzo milosci ,zle jest agresja.Masa zlych emocji.Moze cos myle.Jednak czuje ,ze to zbyt emocjonalne podejscie.Nie mialam latwo,lekko od malego.Dzis jestem dorosla i ciezko mi zyc sama ze soba.

Dzień dobry,

Proszę udać się na konsultacje do PSYCHOTERAPEUTY, które być może zakończą się wspólną decyzją o podjęciu leczenia.
Pomoc może Pani uzyskać w ramach np.: Poradni Zdrowia Psychicznego lub prywatnie. W internecie dostępna jest również lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.