Jak radzić sobie ze zdradą męża?

Witam mój mąż mnie zdradził przyznał się do tego był za granicą chciał coś sobie zrobić pojechałam po niego ze względu na dziecko mówił że to trwało z pół roku spotykał się tam z nią razem sypiali chodzili na zakupy a tu do mnie dzwonił nic takiego nie wyczułam że coś się miedzy nami psuje mówił że go uwiodła miała to zaplanowane i chciał to skończyć a ona go szantażowała że się zabije ma 22 lata a on 40 czy chciał zobaczyć jak to jest z młodszą czy co ja mam 36 lat mówi że nie pojedzie zagrani

Dzień dobry. Niezależnie od tego jak trudna dziś jest Państwa sytuacja spowodowana kryzysem związku, podjęcie wspólnej terapii dla par byłoby wskazane. Potrzebujecie Państwo poradzić sobie nie tylko ze skutkami kryzysowej sytuacji, ale także z jego przyczynami. Z doświadczenia w pracy z parami wiem, że przetrwanie trudnego czasu i praca z psychologiem pozwala na osiągnięcie porozumienia a najczęściej pokonany razem trudny czas sprawia, że para osiąga większą satysfakcję z bycia razem niż przed wystąpieniem trudności. Zachęcam Panią do działań w kierunku podjęcia terapii również dlatego, że praca ze specjalistą przyspiesza zamierzone efekty. Pozdrawiam.

Witam serdecznie,

Spotkało Panią cierpienie wynikające z relacji z mężem. Została Pani zdradzona, co budzi wiele rozmyśleń i sprawia, że zadaje Pani sobie wiele pytań, m.in. dlaczego?
Tak naprawdę nie jestem w stanie udzielić Pani odpowiedzi na to pytanie. Nie znam sytuacji, jaka jest w Pani związku "od środka", więc to co mogę polecić to terapia małżeńska - jeżeli chcecie oboje ratować swój związek. Warto porozmawiać o tym z mężem. W przypadku jego reakcji ("chciał sobie coś zrobić") wydaje się być to konieczne.

Zapraszam na rozmowę.
Pozdrawiam serdecznie,
Magdalena Rachubińska
PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA

Witam,
Decyzja że mój nie chce jechać zagranicę jest bardzo dobra i tego trzeba się trzymać. Nie należy wracać do tego co było, bo to tylko przypomina i rozjątrza sprawę a nic nie zmieni. Jeżeli Państwo nie dajecie sobie rady sami aby przejść nad tą zdradą do porządku dziennego to proponuję abyście zgłosili się do psychoterapeuty, który pomoże rozwiązać tą sytuację.
Życzę powodzenia.
Pozdrawiam, Alicja M. Jankowska
http://psychoterapie-szczecin.pl

Witam, mąż Panią zdradził, zastanawia się Pani jak sobie z tym radzić. Warto skorzystać z konsultacji z psychologiem, psychoterapii indywidualnej lub dla par jeżeli partner będzie chciał skorzystać z takiej formy pomocy. Jeżeli potrzebuje Pani dłuższej rozmowy zapraszam do skorzystania z konsultacji online.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl