Jak radzić sobie ze zdradą partnera?

Mój partner 56 letni zostawił mnie z córką po 18 latach i poszedł do koleżanki z pracy o 18 lat młodszej od niego z 2 dzieci nie moge dojsc do siebie zostawil mnie chora grozi mi kalectwo a corka wymaga operacji na szczece i życie oraz kosztownych aparatów mnie nie stać bo ortodacja jest w 10p% płatna on ma 2 etaty . Nie mogę zrozumieć że przez prawie rok prowadził podwójne życie i sypial z nami obiegiem jak można się tak zachowywać czy da się to wyjaśnić bo nie wiem jak żyć. Straciłam sens życia pomóżcie

Witam,
zalecane jest wsparcie psychoterapeutyczne - pomoc można uzyskać w Poradni Zdrowia Psychicznego (NFZ).
Pozdrawiam serdecznie