Jak radzić sobie ze złym zachowaniem dziecka?

Witam. Mam problem. Moja 3,5 letnia córka ciągle się zanosi przez płacz, bardzo często bez większego powodu, po prostu jest cos nie po jej myśli zaczyna krzyczec/płakac i zanosi się tak że aż siwieje. Od kilku tygodnie zdarza się to po dwa trzy razy dziennie. Ogólnie szybko się męczy nie chce chodzić na spacery. W tamtym roku sama pokonywala dystansy na rowerku biegowym po 3 km a teraz ciągle na ręce do mamy i na ręce. Nie wiem co mam z tym robic, powoli zaczyna mnie to psychicznie wykanczac. Mama trzech córek

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza pediatry po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć