Jak ratować małżeństwo w kryzysie?

WITAM CHCĘ RATOWAĆ 11-LETNI ZWIĄZEK BARDZO RZADKO SIĘ KŁÓCIMY MAMY 2 DZIECI WSZYSTKIE OBOWIĄZKI ZWIĄZANE Z DZIEĆMI I DOMEM SPOCZYWAŁY NA ŻONIE + PRACA ZAWODOWA I PRACA NAD DOKTORATEM JA ZAJMOWAŁEM SIĘ SWOIM SKLEPEM I SPORTEM W STYCZNIU ŻONA OGŁOSIŁA KRYZYS ;-) STRASZNIE JĄ KOCHAM , ZAPALIŁA MI SIĘ "LAMPKA" ZACZĄŁEM POMAGAĆ W DOMU ALE ŻONA TWIERDZI ŻE NIE WIE CZY MNIE JUŻ KOCHA CZY JEST RATUNEK? PIOTR

Zachęcam do spotkania z psychologiem i terapii małżeńskiej. Wspólna praca nad relacja ma szanse szybko przynieść efekty! Rozumiem, że jest Pan zmotywowany do zmiany, dlatego warto działać.