Jak ratować wątrobę z nowotworem?

Witam. U mojego brata wykryto raka wątroby.Jego stan lekarze uważają za krytyczny.Nerki odmawiają posłuszeństwa. W tamtym tygodniu ściągnięto mu 4 litry wody z brzucha. Wczoraj znowu pojawiła się ...Lekarze powiedzieli że nie ma on szans na wyleczenie i "przekreślili" dalsze leczenie twierdząc że przeszczep nic nie da ponieważ może wykrwawić się na stole.Brat ma 38 lat. Prosze mi pomóc znaleźć badź podpowiedzieć co możmy zrobić aby pomóc ratować brata.Nie można przecież się poddawać ;(

Lek. Paweł Szadkowski

Niestety w niektórych przypadkach medycyna nie jest w stanie zapewnić wyleczenia, ale może pomóc osiągnąć możliwie najlepszy komfort życia. Jeśli chodzi o możliwe opcje leczenia paliatywnego najlepiej uzyskać informację od zespołu lekarzy prowadzących. Może pani również skonsultować się z innym lekarzem onkologiem (najlepiej jeśli będzie pani posiadać kompletną historię choroby).