Jak ratować wzrok mamy?

Witam , moja mama choruje na zespół Sjogrena , jest również po przeszczepie rogówki , niestety przeszczep przez chorobę uległ zniszczeniu , przestaje widzieć również na zdrowe oko i czekają ja dwa przeszczepy. Czy ktoś może miał podobną sytuacje ? Gdzie szukac pomocy , z dnia na dzień jest coraz gorzej a okulista jak i reumatolog w ogóle ze sobą nie współpracują, mama odsyłana jest od jednego do drugiego i każdy z nich mówi coś innego

Witam.głównym lekarzem. Powinien być reumatolog. Proszę się kierowac do jakiejś kliniki gdzie mama będzie leczona biologicznie lub jeżeli nie ma takiej możliwości to MTX lub sterydy. Skierowanie wziąć z POZ. Pozdrawiam serdecznie