Jak ratować związek młodych ludzi?

Co robic by ratować związek? Mam 18 lat, w tym roku minie jak jestem z moim chłopakiem 2 lata. Dzieli nas 150 km, gdyż on wyjechał do liceum do innego miasta. Widujemy sie co weekend od piątku wieczora do niedzieli po południu. Ostatnimi czasy coś zaczęło we mnie byc nie tak, chce z nim byc, kocham go, on również mnie kocha nie wyobrażam sobie życia z kims innym ale coś jest nie tak. Co moze byc tego przyczyna? Zostało nam 1,5 roku nauki, nie ma szans na jej powrót do rodzinnego miasta(tu gdzie jestem tez ja).

Witam,
związek na odległość długofalowo jest problematyczny, rozumiem, że chłopak nie wróci do rodzinnego miasta i z tego co Pani pisze wnioskuję, że Pani nie zamierza zmieniać miejsca zamieszkania, w związku z tym pojawia się niepewność, jednak to są domysły. Zalecana jest konsultacja psychologiczna, ze specjalistą łatwiej będzie zrozumieć problem.
Pozdrawiam serdecznie

Dzień Dobry Pani,

Z Pani relacji domniemam, że przyczyną może być zwyczajne zmęczenie, powtarzalność?

Myślę, że warto byłoby o tym porozmawiać z Pani Chłopakiem (szczerze, bez oceniania).
Taka otwarta rozmowa ma moc oczyszczającą, do czego Panią zachęcam.

Serdeczności i tylko radosnej relacji Pani życzę,
irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605