Jak rehabilitować kostkę po operacji?

Witam. Jestem po operacji 4tyg noga w gipsie, ,,krwawa repozycja kostki bocznej ,zespolenie płytka VariAx,zeszycie wiezadla trojgraniastego,stabilizacja wiezozrostu piszczelowo-strzalkowego" 1.Za Jaki Czas Moge Rozpoczac Rehabilitacje I Jaka polecacie czy moga byc to same cwiczenia z rehabilitantem? 2.Za Jaki czas moge prowadzic samochod 3.Czy po zalozeniu ortezy bede mogl zdejmowac ja na noc

Z rehabilitantem spotkać się jak najszybciej, żeby ustalił plan leczenia. O jazdę samochodem - najlepiej w miarę możliwości bólowych oraz dobrze, aby wypowiedział się lekarz ortopeda