Jak rozmawiać z 6-letnim synem, który jest agresywny?

Witam mam 28 lat jestem ze swoim partnerem od 7 lat mamy dziecko 6 letnie,problem mamy właśnie z naszym synem który od pewnego czasu zaczął być agresywny w stosunku do nas bije nas,krzyczy bardzo głosno,wyzywa nas, z reguły dzieje się tak jak nie znajdzie jakiejś swojej zabawki. jak mu czegoś zabronimy,byłam u pani psycholog to stwierdziła że jest nadpobudliwy ale moim zdaniem to on za agresywny jest,my już nie wiemy jak z nim rozmawiać.

Witam, prosze ponownie skonsultowac sie w tej sprawie z psychologiem dzieciecym, byc moze z inna osoba, dziecko moze sobie z czyms nie radzic i przekladac agresje na Panstwa, prosze takze w momentach kiedy synek jest spokojny rozmawiac z nim o powodach jego zachowania oraz tlumaczyc mu ze go Panstwo kochacie ale nie mozecie akceptowac jego agresji.Pozdrawiam.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza