Jak rozmawiać z dziewczyną, aby była mną zainteresowana?

Jestem zajerestrowany na sympati od 2012r.,najczesciej do kobiet/dziewczyn pisze ze ma ładne ubrania, że jestem zainteresowany nią, albo że uwielbiam spacery, jeździć na rowerze, żeby coś o sobie napisała. Nie wiem jak napisac aby dziewczyna była zainteresowana mną i odpisała mi Różnie bywa nieraz odpisze, albo nie odpisze

Dzień Dobry Panu,

Zacznę od tego, że umiejętność interesujących dialogów jest umiejętnością, której uczymy się niemalże całe życie...

Zachęcałabym Pana by w relacji mailowej, bardziej doszczegóławiać pytania, skierowane do Dziewczyny, skupiając się na pytaniu o zainteresowania/pragnienia/marzenia, np. co sprawia jej radość - starając się w sposób naturalny czerpać z tej relacji radość i zaciekawienie.
Czyli nie podchodzić do znajomości zbyt zadaniowo, by czerpać z tego zadowolenie.

Myślę, że warto byłoby wziąć pod uwagę uczestnictwo w warsztacie rozwojowym z komunikacji międzyludzkiej, do czego Pana zachęcam albo też pracę rozwojową pod okiem Psychologa.

Zapraszam serdecznie na sesję rozwojową online (via Skype).

Z życzeniami dla Pana odwagi i pomyślności,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605