Jak rozmawiać z osobą z urojeniami?

Jak rozmawiać z osobą z urojeniami? Mój chłopak po 4 latach związku dostał urojeń o zdradzie. Mówi że go okradłam śledzę go. Dodam że nadużywał alkoholu i narkotyków

Dzień Dobry Pani,

Dziękuje Pani za kontakt :)

Zaprezentowane przez Panią symptomy są odpowiedzią organizmu Pani Chłopaka na nadużywanie alkoholu/narkotyków, są wskazaniem do osobistej konsultacji, w Poradni Leczenia Osób Uzależnionych/Współuzależnionych, celem diagnostyki symptomatycznej oraz leczenia.

Z serdecznymi pozdrowieniami,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605