Jak rozmawiać z partnerem, którego oszukałam?

Jakiś czas temu oszukalam swojego faceta do tego prowadzalam się z obcym facetem teraz mój facet traktuje mnie jak śmiecia odgrywa mi że oszust jestem itp nie daje się dotknąć nawet odpycha mnie na każdym kroku mówiąc przy tym że ma metalik w głowie że już mi nie ufa. Próbowałam z nim rozmawiać ale bezskutecznie niewiele już co mam robić jak się zachować tęsknię za nim. Jak mam się zachować co robić? Pomóżcie kocham go bardzo

Witam serdecznie, informacje, które Pani podaje są niedokładne, np. w jaki sposób oszukała Pani swojego faceta. Niezależnie od tego powinna Pani pójść do psychologa i skonsultować się w tej sprawie, a następnie jeżeli psycholog też tak Pani poradzi
namówić faceta na wspólną wizytę u psychologa lub psychoterapeuty.
Pozdrawiam

Witam, Pani partner czuje się wciąż zraniony, urażony. Z tego co Pani pisze to rozmawiała już wielokrotnie na ten temat, zapewniała o swoim uczuciu. Może warto zapytać czego Partner oczekuje po Pani, czy widzi możliwość odbudowy związku i dać mu czas na zastanowienie. Pozdrawiam