Jak rozmawiać z partnerem o seksie z byłym chłopakiem?

Mam 24 lata. Rok temu straciłam dziewictwo z chłopakiem który nie jest już moim partnerem. Był bardzo krytyczny wobec mnie w tej kwestii, mówił że jestem beznadziejna w łóżku i że udawał przyjemność, niczego się nie "nauczyłam". Mam nowego partnera i jestem z nim bardzo szczęśliwa, ale boję się z nim rozmawiać na ten temat, jak mam mu powiedzieć, że seks kojarzy mi się tylko z krytyką i że mimo iż nie jestem dziewicą nie mam doświadczenia??

Lepiej udać się do seksuologa psychologa, będzie to bezpieczniejsze i prawdopodobnie skuteczniejsze zachowanie.
W Gnieźnie nie wiem, ale w Poznaniu przyjmuje kilku doświadczonych psychologów seksuologów.
Pozdrawiam Panią. JW, blog seksuologia.com, Poznań. 4/17.