Jak rozmawiać z partnerką o seksie?

Jak zachęcić partnerkę do rozmowy o seksie?

Witam. Rozmowy o seksie są jednocześnie i ważne, i trudne. Nie jestem w stanie odpowiedzieć na Pana pytanie, bo nie wiem wielu ważnych rzeczy: o czym dokładnie Pan chce porozmawiać z partnerką?, co chce Pan uzyskać w tej rozmowie?, jak do tej pory Pan zaczynał rozmowy o seksie?, jak wówczas reagowała Pana partnerka? Być może warto ten problem omówić szerzej podczas indywidualnego spotkania z seksuologiem lub psychologiem. Pozdrawiam

Dzień dobry!

To dobre pytanie do samej partnerki! Nie wspomina Pan, od jak dawna jesteście parą - czy uprawiacie seks - w jaki sposób rozmawialiście o seksie dotąd - czy partnerka lubi te rozmowy - jeśli nie, to dlaczego itp. Czy macie trudność z rozmową także na inne tematy?

Pozdrawiam!