Jak rozpocząć leczenie nerwicy?

witam myślę ze mam nerwice od dłuższego czasu co z tym robic :)

Witam, warto udać się na wizytę diagnostyczną do lekarza psychiatry lub psychologa, po pierwszej sesji zostanie Pani dalej pokierowana, doradzam, jeśli zacznie pani od wizyty z lekarzem psychiatrą podjęcie także psychoterapii, takie leczenie daje znacznie lepsze efekty. Pozdrawiam serdecznie.

Warto skorzystać z pomocy psychologa, psychoterapeuty. Ci specjaliści zajmują się właśnie podobną problematyką. Psychoterapia pomoże zrozumieć przyczyny objawów, a także wprowadzić zmiany, które pozwolą sobie z nimi poradzić.