Jak rozpocząć odchudzanie po porodzie?

Witam . Chciała bym schudnąć 15kg do czerwca , jestem już cztery ms po porodzie. Jak do tego zabrać się ?

Najmądrzej jest kontynuować karmieńie piersią co najmniej do 6 miesiąca. Oprócz tego wystarczy jeść regularnie, odstawić produkty i napoje słodzone oraz potrawy mączne - pierogi, naleśniki, pizzę, makarony, kluski, kopytka, kluski śląskie, itp. Pozdrawiam

Dzień dobry,

proszę skontaktować się z dietetykiem z Pani okolicy, który na podstawie zebranego od Pani wywiadu i po przeprowadzeniu analizy składu ciała ułoży Pani prawidłowy jadłospis, który umożliwi prawidłową redukcję masy ciała.

Nadmieniam, że zalecane tempo redukcji to ok. 0,5-1kg na tydzień.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga