Jak rozpoznać choroby weneryczne?

Hej wszystkim. Nie ukrywam że w wieku 19 lat miałem 4 partnerki w wieku powyżej 30 lat. Reguralne spotkania ( sex). Proszę nie mylić że w jednym czasie z 4 kobietami spedzałem czas. Załuje swoich czynów i mam teraz pytanie . Jak rozpoznać czy nie przeniosłem zadnej choroby droga płciową ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Choroby weneryczne rozpoznaje się na podstawie charakterystycznego obrazu klinicznego, tj. wywiadu, objawów oraz wyników badań dodatkowych. Jeśli jednak nie ma Pan żadnych objawów, które Pana niepokoją, to właściwie nie ma wskazań do diagnostyki w kierunku chorób wenerycznych.