Jak rozpoznać powiększonego węzła chłonnego u dziecka?

jak rozpoznać wezla chlonnego pod palcami i kiedy się zgłosić do lekarza z dzieckiem moja córka ma małą gulke po lewej stronie szyi przesuwalna pod palcami

witam,
zwykle węzły chłonne mają określoną lokalizację, więc dla lekarza nei będzie problemu z ich rozpoznaniem.
Proszę pójść do lek. rodzinnego jeżeli cokolwiek Panią niepokoi.
Jeżeli córka ma objawy infekcji, zaczerwienione gardło, kaszel, katar - i wyczuwalny guzek na szyi, to jest to najpewniej węzeł chłonny powiększony.