Jak rozpoznać rwę kulszową?

Jak można rzpoznać rwę kulszową spowodowaną niedoborami np. wit. B2? Zaznaczę, iż rezonans nie ujawnił niczego niepokojącego a mimo przyjmowania różnych zastrzyków ból nerwów nie ustępuje od dawna. Czy to możliwe, że ból spowodowany jest niedoborami?? Mam dodatkowe objawy, które zeszły na dalszy plan z powodu bólu ale poprzedziły atak rwy np. nagłe pogorszenie wzroku, łuszczenie skóry na nosie, ustach, uszach oraz wiele innych. Czy spulementacja może pomóc?

Witam,
widzę tu potrzebę konsultacji wielospecjalistycznej od okulisty,laryngologa po reumatologa. Spotkałam się z objawem łuszczenia skóry w opisanych przez Panią okolicach oraz obrzeku sluzówek w przypadku choroby reumatycznej . Ponadto jeśli rwa kulszowa jest zdiagnozowana to polecam podjęcie rehabilitacji.
Pozdrawiam