Jak rozpoznać sztuczne usta?

Chyba zakochałem się w modelce, którą widziałem jedynie na filmikach i zdjęciach. Ona ma piękne pełne usta i nie wiem czy są naturalne czy sztuczne i jak mogę to sprawdzić a patrząc na różne fora zauważyłem, że dużo kobiet powiększa sobie usta. Myślałem, że to zawsze widać i są brzydkie a teraz boję się, że tak nie jest, że nie umiem tego rozpoznawać i przeraża mnie fakt, że ta modelka może mieć takie usta i że może mi się kiedyś spodobać dziewczyna ze sztucznymi ustami a ja tym gardzę.Co robić?

Warto zastanowić się nad uczuciami typu gardzenia, bo sobie sami robimy krzywdę takim patrzeniem na świat i ludzi...
Są bardziej przerażające rzeczy na świecie od modelowanych ust modelek...
Pozdrawiam Noworocznie. JW

Dzień dobry!

To musi być zaskakująco przykre uczucie, kiedy okazuje się, że zachwyciło Pana coś, czym wcześniej Pan "gardził". Coraz więcej kobiet korzysta z możliwości kosmetologii, medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Efekt dobrze wykonanego zabiegu (czy to zabiegu powiększenia ust czy jakiekolwiek innego) wygląda naturalnie, nienachalnie i większość osób nie jest w stanie ocenić, czy jest to natura - czy jej poprawka. Podobnie np. powiększone piersi u większości kobiet wyglądają naturalnie i w niczym nie przypominają obrazów z filmów pornograficznych. Większość mężczyzn nie domyśla się dokonanego zabiegu. Być może warto raczej zastanowić się, skąd Pana pogarda?

Pozdrawiam!

Zgadzam się z moimi Poprzednikami. Może powinien Pan troche przewartościowac swoje podejście do medycyny estetycznej, bądź co bądź uznanej na całym świecie. Szczególnie,że piekne usta, które sie Panu spodobają mogą być jej dziełem, poniewaz umiejętnie podkreślone przez doświadczonego specjalistę wyglądają naturalnie. Co więcej nadal sa naturalne, poniewaz kwas hialuronowy, który słuzy do nadawania ustom objetości i podkreslania ich kształtu jest związkiem wystepującym naturalnie w naszym organiźmie.