Jak rozpoznać uzależnienie od seksu u dziewczyny?

Witam Jak rozpoznac uzaleznienie of Seksu?moja dziewczyna kiedys stwierdzila ze nie wytrzymalaby dlugo bez.zdradzila ze kiedys masturbowala sie bawdy 3razy dzoennie.miala przede mna 8 partnerow seksualnych.czy to statystycznie normalne?twierdzi ze zebrala seksem o milosc.nie worm co o tum myslec.prosze o odpowiedz.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Trudno jest określić czy to juz uzależnienie. Niemniej jednak budzi to pewne obawy. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do psychologa.

Dzień dobry, na podstawie Pana opisu bardzo trudno stwierdzić czy Pana dziewczyna jest uzależniona od seksu. Z kolei z tego co Pan pisze martwi to Pana, warto si zastanowić dlaczego jest to dla Pana takie niepokojące. Myślę, że warto udać się na konsultacje psychologiczna razem z partnerką. Pozdrawiam.