Jak rozstać się z chłopakiem?

Cześć.Mam na imie Karolina.Od 4 miesiecy chodze z chlopakiem.Na poczatku bylo strasznie ale stopniowo zaczelo sie zmieniac.Otoz stal sie bardziej powazny i nawet z byle glupoty sie obrazal .Nie czuje sie przy nim swobodnie i nie moge mu o wszystkim powiedziec i nie podoba mi sie tak jak na poczatku. Mysle ze chyba musze z nim zerwac.Prosze o rade .Bo nie wiem co mam robic.

Szanowna Pani, Pani uczucia są najlepszą odpowiedzią na pytanie, czy zerwać z chłopakiem. Proszę ich posłuchać podejmując decyzję. Pozdrawiam, Monika Wysota

Żaden specjalista nie jest w stanie Pani doradzić, jaką decyzję podjąć. Musi ją Pani podjąć sama, ufając własnym emocjom. To Pani najlepiej wie, czy widzi jakąkolwiek przyszłość w tym związku, czy nie.