Jak rozstać się z partnerem, który mnie szantażuje?

Od 4 lat jestem w związku z którego wielokrotnie próbowałam wyjść poniewaz on mnie nie szanuje zdarzalo sie ze podczas kłótni mnie uderzyl itp. Zawsze gdy próbuje to skończyć on dostaję histerii szantazuje grozi ze sie zabije albo mnie obraza albo placze i obiecuję ze sie zmieni raz mówił że był u psychologa i ze ma cyklofrenie. Myślę że mógł to wymyśleć chociaż była sytuacja że chciał mnie udusić zaczynam się go coraz bardziej obawiać niewiem jak mam mu wytlumaczyc ze to nie ma sensu on robi wszystko żebym z nim była A ja juz nie mam sił juz nad sobą nie panuje nawet jak jest dobrze potrafię wybuchnąć gniewem i mam wrażenie ze to nienawidzę ale z 2 strony mi to żal i nie chce żeby cierpiał przezemnie.

Dzień dobry, warto udać się na konsultację pary do terapeuty, który pomoże Państwu znaleźć rozwiązanie w tej trudnej sytuacji. Pozdrawiam, Tomasz Kościelny, psychoterapeuta psychodynamiczny. Pracuje indywidualnie, z parami, małżeństwami i grupami w gabinetach w Warszawie oraz poprzez Skype, tkoscielny@interia.pl, tel. 692 13 99 40.