Jak rozstać się z partnerem w zgodzie?

Jak rozstać się z mężczyzną, żeby nie cierpiał? Jak to zrobić, żeby po związku pozostała w nas dobra pamięć, a nie zgliszcza?

Witam,
Podtrzymywanie sytuacji,gdy ktoś cierpi z naszego powodu daje znacznie gorsze następstwa,niż gdyby Pani odeszła w sposób zdecydowany.Tak więc,jeżeli podjęła Pani już decyzję,proszę się nią kierować.
Mam nadzieję,że mówimy o zdrowym człowieku,czyli kimś,kto miał być partnerem a więc jako taki poradzi sobie bez Pani obecności.Gdyby była wątpliwośc ,można powiadomić bliskie osoby partnera o konieczności zapewnienia mu bezpieczeństwa.Czasami związek wymaga rozstania
Pozdrawiam .

Dzień dobry, nie da się odejść od człowieka który tego nie chce w taki sposób aby nie sprawiło to bólu. Żal i poczucie straty są czymś naturalnym. Zachęcam aby otwarcie, szczerze i zdecydowanie powiedziała pani partnerowi o swojej decyzji. Po jakimś czasie były już wtedy partner pogodzi się z rozstaniem. Pozdrawiam.