Jak rozumieć gruczoł tarczycowy o prawidłowej echogeniczności?

Witam serdecznie, kobieta lat 27. USG tarczycy. Gruczol tarczycowy o prawidlowej echogenicznosci; miejscami niejednordona, z torbielą o średnicy 3mm, ukrwienie gruczolu prawidlowe; Plat prawy 60x18x18mm cien grubosci ok 2mm Plat lewy 60x19x17mm - najwieksza zmiana przy zarysie tylnym - 12x7x7mm - nieukrwiona, typ I, lito-plynowa. USG wykonane 2 miesiace wczesniej wskazywalo ta sama zmiane 10x7x7mm. Czy w tym przypadku konieczna jest biopsja? Wyniki TSH, TPG,TPO morfologia w normie.

Echogeniczność prawidłowa świadczy o normalnej budowie i strukturze samego miąższu tarczycy.