Jak rozumieć mój wynik MR głowy z angio?

Witam serdecznie. Uprzejmie proszę o interpretację wyniku MR głowy z angio. Hipoplazja odcinka P1 lewej PCA - odmiana rozwojowa. Wydatna opuszka górna żyły szyjnej wewnętrznej po stronie lewej - odmiana rozwojowa. Chciałabym nadmienić, że od dwóch miesięcy mam zawroty głowy i problemy z równowagą. Doszły duszności i uczucie lęku. Boli mnie szyja i ucho po stronie prawej.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Wynik ten powinien być interpretowany w odniesieniu do innych wyników oraz objawów. Radziłbym skonsultować się z lekarzem, który zlecał to badanie.