Jak rozumieć moje MRI głowy?

W badaniu MRI głowy stwierdzono u mnie: cechy obecności torbieli pajęczynówki w obrębie siodła tureckiego 10x8x8 mm, z cechami ucisku i modelowania miąższu przysadki. Mam uporczywe bóle głowy, problemy z koncentracją uwagi, pamięcią, równowagą w trakcie chodzenia, bezsenność, brak energii, stany lękowe, pogorszenie widzenia, szumy w uszach, ... Od 6 miesięcy biorę m.in. hormon tarczycy (Letrox 50), od 3 miesięcy Lucetan 1200, na sen - Senzop, na nadciśnienie - Nibivolek i inne. Proszę o poradę, bo wizytę mam u neurologa na 20 września 2019.

Ważna pełna konsultacja , badanie , jaki stan ogólny, nastrój, sen, inne schorzenia, problemy, stresy ?? Jaki tryb życia; waga, sprawność ogólna, ?? Ważny wywiad, analiza dotychczasowego leczenia, wyników wykonanych badań laboratoryjnych i dobra pełna konsultacja.
Pozdrawiam i zapraszam