Jak rozumieć rozrzedzenie struktury kostnej w mostku?

Jestem po mastektomii (2004) oraz amputacji macicy i przydatków (2007). Proszę o interpretację poniższego wyniku TK płuc z dn. 11.12.br będącego następstwem wyniku rtg płuc, które wykazało słabo wysycony cień w rzucie żebra I (podobojczykowo) celem ostatecznej weryfikacji przez badaie tk. Cyt. badanie TK: "Jamy opłucowe wolne. w śródpiersiu i we wnękach płucnych nie widać powiększonych węzłów chłonnych. w obu szczytach niewielkie zwłóknienia. w miąższu obu płuc pojedyncze lite guzki - podopłucnowe i miąższowe - zmiany niecharakterystyczne - do wczesnej kontroli. Największe: w płacie górnym PP 5x5mm w płacie dolnym PL śr. 3mm poza tym pola płucne obustronne bez innych zmian ogniskowych, bez zagęszczeń miąższowych. Nadnercza bez zmian. W mostku niewielkie ognisko rozrzedzenia struktury kostnej śr 4mm, warstwa korowa zachowana niejednoznacznie, poza tym objęte badaniem struktury kostne bez widocznych cech osteolizy ze zmianami zwyrodnieniowymi. wniosek: w miąższu obu płuc pojedyncze lite guzki - niecharakterystyczne - do korelacji z obrazem klinicznym i wczesnej kontroli. w mostku niewielkie ognisko rozrzedzenia struktury kostnej śr. 4mm, warstwa korowa zachowana niejednoznacznie" koniec cyt. Czy te guzki w płucach to rak? Jak mam rozumieć zdanie: "lite guzki do korelacji z obrazem klinicznym i wczesnej kontroli" ? Jak rozumieć rozrzedzenie struktury kostnej w mostku? Jakieś ognisko przerzutów nowotworowych? dziękuję

Niestety możliwa jest wznowa nowotworowa/przerzuty, jednak tego potwierdzić tez nie mogę na podstawie tego opisu. Proszę się kontaktować z lekarzem, który Panią prowadzi i ma Pani pełną dokumentację.