Jak rozumieć swój wynik EEG?

Witam, mam wynik badania EEG. Oto wynik : W zapisie spoczynkowym dominuje niskonapięciowa czynność podstawowa 9hz. na tym tle pojawiają się nieliczne krótkie serie fal ostrych, trwające poniżej 1sek. FS nie zmienia zapisu, w czasie hv zmiany napadowe nasilają się. RZ obecna. Orzeczenie: zapis z miernie nasiloną czynnością napadową, zwłaszcza w czasie HV Proszę mi wyjaśnić jak to rozumieć.

Zmiany napadowe oznaczają zmiany padaczkowe. Proszę się konsultować z lekarzem prowadzącym diagnostykę problemu. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.