Jak rozumieć swój wynik Holtera EKG?

Witam serdecznie. Chciała bym prosić o interpretację wyników badania holtera EKG. Ponieważ wizytę u doktora mam dopiero na styczeń . Lecze się na migotanie przedsionków i biorę od 7 miesięcy tabletki cordaron 200mg i vivacor. Mam 50 lat. Oto wyniki badania. 118224 Qrsów, średni rytm zatokowy 83, max rytm HR 150 , Min rytm HR 50. Ponadto wykryto 1 pojedyncze nadkomorowe pobudzenia przedwczesne, 16 tachykardii, 25929 pobudzeń komorowych, 10414 pojedynczych przedwczesnych pobudzeń komorowych, 521 bigeminii, 1736 trigeminii, 62 par. Będę bardzo wdzięczna szybka odpowiedź. Z góry bardzo dziękuję.

Interpretacja badań powinna zawsze odbywać się w odniesieniu do stanu klinicznego pacjenta, wnikliwie zebranego wywiadu, wyników badań dodatkowych. Z podanego opisu wynikają zaburzenia rytmu pochodzenia komorowego. W celu uzyskania dokładnych informacji odnośnie Pani stanu zdrowia należy udać się do lekarza, który zlecił badanie. pozdrawiam.