Jak rozumieć taki opis jajnika w badaniu rezonansem?
Witam Dostałam opis rezonansu gdzie pisze " w miejscu antomiczneego położenia jajnika prawego owalny obszar wielkości do ok 3,5x3, 5x3cm, niejednorodny." oco moze chodzić, jakie są założenia względem takiego opisu?

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Guzy miednicy mniejszej
Szanowna Pani,
proszę zgłosić się z wynikiem do ginekologa celem dalszej diagnostyki, gdyż na podstawie samego wyniku rezonansu nic konkretnego nie da się powiedzieć.