Jak rozumieć taki opis jajnika w badaniu rezonansem?

Witam Dostałam opis rezonansu gdzie pisze " w miejscu antomiczneego położenia jajnika prawego owalny obszar wielkości do ok 3,5x3, 5x3cm, niejednorodny." oco moze chodzić, jakie są założenia względem takiego opisu?

Szanowna Pani,
proszę zgłosić się z wynikiem do ginekologa celem dalszej diagnostyki, gdyż na podstawie samego wyniku rezonansu nic konkretnego nie da się powiedzieć.