Jak rozumieć ten wynik po badaniu piersi?

Witam Proszę o interpretację wyniku. Fragment miąższu piersi z gruczolistością z mikrozwapnień, z cechami włóknienia oraz ze skąpym, przewlekłym naciekiem zapalnym. CKAE/AE3( ) w normotypowym nabłonku. E-cadharyna ( ) w normotypowym nabłonku. Wiem, że podane w opisie symbole świadczą o obecności markerów przerzutowych raka. Proszę wytłumaczyć mi jak obecność tych markerów ma się do braku komórek atypowych? Czego ja nie rozumię w tym wyniku? Skoro zmiana jest łagodna i bez komórek nowotworowych czy podejrzanych, to skąd te markery przerzutu raka w niej? To wszystko jakoś mi się nie skleja, ale może się mylę i niepotrzebnie niepokoję? Jestem po leczeniu raka piersi dwa lata temu. Dlatego taki niejednoznaczny opis histopatologi kojejnego guza, usuniętego w styczniu br, z tej samej piersi budzi moje obawy o wznowę.

Szanowna Pani, obecność markerów nie musi wskazywać na istnienie nowotworu złośliwego. Zmiana jest łagodna, proszę się nie martwić