Jak rozumieć ten wynik TK zatok?

Witam.Bardzo proszę o interpretację wyników badania TK zatok: "Wieka część zatok szczękowych wypełniona zawartością o cieniowaniu gęstego płynu. Pozostałe zatoki oboczne nosa prawidłowo powietrzne. Kompleksy ujściowo-przewodowe obustronnie drożne, ujścia zatok szczękowych przez ubytki w ścianach przyśrodkowych zatok. Lewostronne skrzywienie przegrody nosowej upowietrznione małżowiny nosowe środkowe."

Do interpretacji klinicznej .... do Konsultacji LARYNGOLOGICZNEJ .
OPIS TK ZATOK : " TK zatok: "Wieka część zatok szczękowych wypełniona zawartością o cieniowaniu gęstego płynu. Pozostałe zatoki oboczne nosa prawidłowo powietrzne. Kompleksy ujściowo-przewodowe obustronnie drożne, ujścia zatok szczękowych przez ubytki w ścianach przyśrodkowych zatok. Lewostronne skrzywienie przegrody nosowej upowietrznione małżowiny nosowe środkowe." ?? Przewlekły stan zapalny, wysięk w zatokach....
Opis to za mało. Ważny obraz , a najważniejszy PACJENT .
Najważniejsze Pacjent, objawy, wywiad, stan ogólny i neurologiczny; Inne obciążenia chorobowe, nastrój, sen; tryb życia, sprawność; etc
Wskazana pełna konsultacja neurologiczna, wywiad, badanie, analiza wyników badań jeśli bóle będą się nasilały . Pozdrawiam i Zapraszam