Jak rozumieć to zachowanie?

Witam,2 msc temu zostawił mnie chłopak.Byliśmy związkiem na odległość.Całe wakacje spędziłam u niego.Ciągle powtarzał,że łączy nas porozumienie dusz,jestem cudowna,koledzy mogą mu zazdrościć. Przyjechał świętować rocznicę,3 dni później mnie zostawił,mailem.W nim napisał,że musi być pewien z kim chce iść przez życie. Napisał też,że mnie kocha i dużo do mnie czuje. Kiedy odezwałam się kilka dni później ze złością mówił,że on tego związku nie chce i nie chce mnie kochać.Jak rozumieć to zachowanie?

Dzień Dobry Pani,

Rozumiem, tak jak mogę, Pani niezrozumienie tego, co zadziało się obecnie w Pani życiu.

Nie pozostaje Pani nic innego, jak uszanować decyzję Pani byłego, a może nie byłego Chłopaka.
Najwyraźniej Chłopak obawia się odpowiedzialności, myślę, że i bliskości, tym bardziej, że byliście związkiem na odległość, a być może jest też coś o czym Pani nie powiedział...

Zachęcam Panią do zadbania o siebie, o swoje potrzeby, o swoją aktywność towarzyską, a ułoży się..., czego Pani serdecznie życzę.

Z pozdrowieniami,
Irena Mielnik-Madej

Dzień dobry, niestety czasami tak się dzieje, że boimy się swoich uczuć oraz zmian, które się z tym wiążą. Być może Pani były chłopak nie wyobraża sobie związku na odległość i chce rozstania. Niestety nie pozostaje nic innego jak zaakceptować jego decyzje. Zdaje sobie sprawę, że bardzo Pani cierpi, niestety czasami odległość uniemożliwia nam tworzenie fajnej relacji. Nie każdy potrafi o taki związek dbać.
Pozdrawiam A. Pacia