Jak rozumieć wynik badania jamy brzusznej?

Witam chciałabym się dowiedzieć jak rozumieć wynik ct jamy brzusznej,"torbirle obu nerek w największej torbieli lewej nerki wpuklająca się do światła torbieli tkanka lita odpowiadająca gęstością nieco odsznurowanemu miąższowi nerkowemu?

Witam, nieznane są wymiary torbieli, ale niezależnie od tego taki obraz wymaga konsultacji z nefrologiem - co prawda radiolog podejrzewa że jest to miąższ nerki ale na podstawie innych badań trzeba wykluczyć chorobę rozrostową (nowotwór)