Jak rozumieć wynik RTG klatki piersiowej?

Proszę o pomoc jak mam rozumieć wyniki Rtg kl. piersiowej (PA): przepony gładkie, kąty p.ż. wolne. Rozsiane zmiany drobno guzkowe i wzmożony rysunek żebrowy. W m. żebrzu VII prawym przejaśnienie średnicy ok 2cm - bulla rozedmowa? Mocno wysycone wnęki naczyniowe, nieposzerzone. Sylwetka sercowo-naczyniowa w granicach normy rtg. Asymetria żeber I Zmiany o charakterze wieloznacznym, bez danych klinicznych nie do rozstrzygnięcia. Proszę pomoc jak rozumieć te badania rak?

Witam serdecznie,

Wynik badania należy skonfrontować z obrazem klinicznym. Wskazana konsultacja z lekarzem zlecajacym lub pulmonologiem celem ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.