Jak rozwiązać problem uciążliwego wypadania włosów?

Witam. Mam problem z bardzo uciążliwym wypadaniem włosów. Dwa lata temu miałam podejrzenia niedoczynności tarczycy. Zostało wykonane badanie krwi i usg tarczycy, wszystko było w normie, jednak problem włosów pozostał. Zgodnie z zaleceniami lekarza łykam witaminę D oraz sama stosuję szampon na bazie chininy i witaminy B. Jednak nic nie pomaga. W rodzinie nikt nie ma problemów z wypadającymi włosami, a sama jestem dość młoda, dlatego martwi mnie to. Gdzie może leżeć przyczyna problemu?

Może mieć Pani źle zbilansowaną dietę, i w związku z tym wiele niedoborów. Radzę też zrobić badania w kierunku hashimoto. Pozdrawiam