Jak rozwinąć relację z drugą osobą?

Otóż mam swojego „seks przyjaciela” aczkolwiek jest to dla mnie obca osoba,nie znamy się zbyt dobrze,on jakoś nie inicjuje kontaktu...A ja chciałabym to teraz zmienić. Nie mówię o ciągłym pisaniu czy cokolwiek. Ale chciałabym się czegoś o nim dowiedzieć,trochę lepiej go poznać w końcu ze sobą sypiamy:D aczkolwiek nie powiem mu tego bezpośrednio i nie napisze tez wiadomości typu hej co tam u Ciebie?! To musi być coś co rozwinie temat..

Dzień Dobry Pani,

Dziękuje Pani za kontakt :)

Odpowiadając na Pani pytanie..., bez wzajemnej rozmowy nie ma możliwości poznania drugiej Osoby i tym sposobem, rozwinięcia relacji...

Nie pozostaje Pani nic innego, jak podjęcie wyzwania i zainicjowanie rozmowy z "seks przyjacielem" za słowami Pani.

Życzę Pani powodzenia!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605