Jak schudnąć 15 kg w 1,5 miesiąca?

Witam! Mam na imię Michał. Ważę 88 kg, mam 175 cm wzrostu i jestem mężczyzną, jedynym sportem, który uprawiam, jest jazda rowerem jakieś 5 km dziennie. Wcześniej nie odchudzałem się, bo nie widziałem potrzeby. W mojej rodzinie występuje nadwaga. Chciałbym schudnąć do 70 kg i to by mnie cieszyło. Z góry dziękuję za pomoc.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam,
Utrata 15 kg w 1,5 miesiąca jest niemożliwa.
Dzięki diecie umożliwiającej fizjologiczną utratę masy ciała może Pan w takim okresie zrzucić ok. 6 kg (1 kg tygodniowo).
W tym celu konieczne jest stworzenie deficytu kalorycznego rzędu 1000 kcal dziennie.
Prosiłabym o informację, w jakim jest Pan wieku i jaki tryb życia prowadzi?
Ile zajmuje Panu pokonanie dystansu 5 km?
Aby spalił Pan tkankę tłuszczową, niezbędny jest trening trwający co najmniej 30 minut, gdyż po takim czasie jest ona spalana.
Proszę podać swój wiek, wtedy określę kaloryczność diety, jaką powinien Pan stosować.
Pozdrawiam