Jak schudnąć 20 kg w pół roku?

Ważę 88 kg przy wzroście 167 cm. Chciałabym ważyć 68 kg.Tylko nie wiem, czy to możliwe, schudnąć 20 kilo w pół roku? Mam zamiar chodzić codziennie na basen i pływać po 1 godzinie dziennie. Proszę o pomoc - jak mogę schudnąć 20 kg w pół roku? Z góry dziękuję.
ponad rok temu

Witam,

W związku z Twoim młodym wiekiem, nie powinnaś stosować diet odchudzających na własną rękę.
Konieczna jest rozmowa z rodzicami i ustalenie "planu działania".
Najlepiej abyś wraz z nimi udała się do dietetyka, który dopasuje menu do Twojego "planu dnia" a także podpowie jakie błędy żywieniowe popełniasz i jak ich unikać.
http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite... dzieci - tu znajdziesz Piramidę IŻŻ.
Warto zwiększyć aktywność fizyczną.
Mogą to być: spacery, jazda na rowerze, pływanie (dobrze gdybyś ćwiczyła w odciążeniu).
Istotna jest systematyczność.

Pozdrawiam ciepło