Jak schudnąć 3-4 kg w dwa tygodnie?

Mam 15 lat, 160 cm wzrostu i ważę 49 kg. Ponieważ zaczęły się wakacje, chciałabym schudnąć 3-4 kg, żeby jakoś wyglądać. Nie uważam, że jestem gruba, ale wolałabym mieć płaski brzuch. Proszę o poradę. ;).

Witam,
Twoja waga jest w normie. Zamiast diety polecałabym większą aktywność fizyczną. Na talię doskonale działają brzuszki proste, brzuszki skośne i skręty tułowia.

W ciągu dnia możesz napinać mięśnie brzucha, po kilku tygodniach efekt będzie na pewno zauważalny. Przykłady ćwiczeń możesz znaleźć na stronie Ćwiczenia odchudzające po wybraniu odpowiedniej zakładki.

Jeśli Twój brzuch jest wypukły, bo cierpisz na wzdęcia, dobrze byś unikała: gazowanych napojów, ostrych przypraw, smażonych potraw i warzyw wzdymających: cebuli, roślin strączkowych i ich nasion, kapusty.
Pozdrawiam