Jak schudnąć 5 kg do wakacji?

Chciałabym schudnąć jakieś 5 kg do wakacji, ponieważ nie jestem zbyt chuda, ale gruba też nie;] Po prostu chcę dobrze wyglądać. Postanowiłam, że nie będę jeść słodyczy, podjadać między posiłkami, pić tylko wodę, ograniczać mięso (przechodzę od pewnego czasu na wegetarianizm), ćwiczyć, posiłki jeść o wyznaczonej porze (kolacje do 19). Założyłam sobie specjalnie zeszyt, gdzie wszystko notuję jak zjem i ile co miesiąc ważę, żeby wiedzieć czy schudłam.
ponad rok temu

Witam,
nie podałaś danych odnośnie do swojego wieku, masy ciała i wzrostu. Nie wiem więc, czy rzeczywiście potrzebujesz diety odchudzającej.
Myślę, że wszystkie działania, o których wspomniałaś w wypowiedzi będą korzystne dla Twojego zdrowia.
Mięso także należy jeść od czasu do czasu, niemniej warto uzupełnić dietę w świeże ryby (jadać je co najmniej 1-2 razy w tygodniu).
Piramidę Zdrowego Żywienia znajdziesz pod adresem:
http://abczdrowie.pl/piramida-zdrowego-zywienia
Codziennie powinnaś zjadać 4-5 posiłków.
Pozdrawiam