Jak schudnąć 8 kilo w 4 tygodnie?

Witam, Jestem kobietą, mam 22lata. Mój wzrost to 163cm. Ważę 66kg - to zdecydowanie za dużo. Chciałabym schudnąć 8 kg, by czuć się dobrze w swoim ciele. Najgorsze są moje uda, pośladki i ramiona - wygladają jak u meżczyzny, który ma porządne bicepsy :/ STARAŁAM SIĘ schudnąć, ale nie daję rady...Jestem aktywna fizycznie. Prawie codziennie jeżdżę na rowerze, ale to nic nie daje...Nie objadam się, chociaż mam chwile słabosci. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję.

Witam,

Pani masa ciała mieści się w normie. Niemniej, jeśli rzeczywiście nie czuje się Pani najlepiej ze swoim ciałem - proponuję wyliczenia zapotrzebowania energetycznego i kaloryczności diety.

Wzór Harrisa Benedicta:
Dla kobiet: (665,09 + 9,56 x MC + 1,85 x H – 4,67 x A)
MC to masa ciała (kg), H to wzrost (cm), A to wiek (lata).
Uzyskaną wartość proszę przemnożyć przez 1,75 (wsp. aktywności fizycznej), a następnie odjąć od wyniku 1000 kcal.
Pozwoli to na redukcję masy ciała rzędu 1kg/tydzień.

Proszę zajrzeć również na: http://abczdrowie.pl/zasady-zdrowego-odzywiania i http://portal.abczdrowie.pl/dlaczego-tyjemy

Pozdrawiam