Jak schudnąć, bo jestem taka gruba, że aż mi się wylewa?

Jak schudnąć? Wiem, że już to wiele razy pisałam. W piątek idę się ważyć i bardzo się boję. Ostatnio ważyłam 48,9 kg. Jest mi tak wstyd. Wzrost 164 cm. Co ja mam zrobić? Tłuszcz mi się wylewa ze spodni, jestem załamana. Nie mogę na siebie patrzeć. Proszę, dajcie mi jakąś dobrą radę ;( Pozdrawiam.

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,

Masz obecnie niedowagę - Twój wskaźnik masy ciała wynosi 18,2 kg/m2, podczas gdy zakres prawidłowych wartości to ok. 19-24 kg/m2. Ze spodni na pewno nie wylewa się Twoja tkanka tłuszczowa. Znacznie lepiej byłoby, gdybyś poświęciła swój czas i uwagę na inne aspekty życia niż Twoja waga. Przy Twoim wzroście powinnaś przytyć kilka kilogramów.

Z pozdrowieniami