Jak schudnąć, gdy lubię jeść, ale nie lubię ćwiczyć?

Dzieńdoberek. Mam 173 cm wzrostu, a ważę 55 kg. Wszyscy mi mówią, że jestem chuda, ale to nieprawda. Chciałabym schudnąć z okolic brzucha i schudnąć z ud, bo mam strasznie grube uda. Jaka dietę muszę stosować? Ja bardzo lubię jeść, ale nie lubię ćwiczyć, wiec nie wiem, czy mi się to uda. Ale muszę schudnąć :D
ponad rok temu

Witam,

Twoja masa ciała jest prawidłowa, a BMI wynosi 18,3, co oznacza nawet lekką niedowagę. Dlatego w żadnym wypadku nie powinnaś się odchudzać, ponieważ może to negatywnie wpłynąć na Twoje zdrowie.

Jeśli chcesz mieć ładnie wymodelowaną sylwetkę jedynym rozwiązaniem będą ćwiczenia. Wystarczy kilkanaście minut dziennie poświęconych aktywności fizycznej, aby przyniosła efekty. Polecam ćwiczenia ze strony www.abccwiczenia.pl

Pozdrawiam