Jak schudnąć i pozbyć się fałdy z brzucha?

Proszę o pomoc. Chcę schudnąć 4kg w miesiąc, nie wiem jak to zrobić? Mam sporą fałdę na brzuchu, mam 12 lat i ważę 47kg. Na nogach mam duży cellulitis i nie wiem co z tym zrobić? Moja waga jest prawidłowa, ale nie wiem jak się pozbyć cellulitu i fałdy na brzuchu. Wstydzę się pokazać na plaży i nie wiem co mam zrobić? Proszę o pomoc, z góry dziękuję i pozdrawiam
ponad rok temu

Witam,

O tym, jak zredukować zmiany w postaci cellulitu przeczytasz w artykule:
http://abczdrowie.pl/kilka-sposobow-na-zlikwidowanie-cellulitu

Przykładowe ćwiczenia na płaski brzuch to:
• brzuszki proste,
• brzuszki skośne,
• skłony w przód do siadu równoważnego,
• brzuszki na piłce (w tym wypadku dodatkowo trzeba pokonać niestabilność piłki, co pobudza do pracy mięśnie głębokie),
• prostowanie kończyn dolnych ze stopami lekko uniesionymi nad podłogą,
• unoszenie miednicy w leżeniu na plecach,
• "rowerek",
• zginanie tułowia w bok w leżeniu bokiem.

Inne ćwiczenia znajdziesz na: www.abccwiczenia.pl

Pozdrawiam