Jak schudnąć i pozbyć się wystającego brzucha?

Przy wzroście 169 ważę 49, a czasami 50 kilo. Czy to odpowiednia waga? I przy tym mam wystający i duży brzuch. Chciałabym jeszcze schudnąć jakieś 2-3 kilo.
ponad rok temu

Witam,

BMI wyliczony na podstawie podanego wzrostu i wagi wynosi 17,1, co oznacza niedowagę. Zamiast pracować nad utratą masy ciała, wskazane jest raczej jej przybranie

Pozdrawiam