Jak schudnąć i umięśnić ciało u 14-latki?

Chciałabym schudnąć jakieś 4kg i umięśnić swoje ciało,potrzebuję pomocy.! Mam 14 lat, 174-175cm wzrostu,ważę 59-60kg. :) Chciałabym schudnąć do wagi 55kg,gdyż czuję się nieatrakcyjna,pomimo tak młodego wieku.Jestem jeszcze dzieckiem,mimo tego bardzo zależy mi na dbaniu o siebie i o swoją figurę. Głównie chodzi o umięśnienie ud i brzuszka. Jakie ćwiczenia najlepiej wykonywać aby osiągnąć zamierzony efekt? :)
14 LAT ponad rok temu

W Twoim przypadku najlepiej sprawdzi się basen i ćwiczenia na mięśnie brzucha tzw . 6 weidera.Ćwiczenia połączone z prawidłową dietą obfitującą w ryby i drób .

Witaj,
cieszę się, że mimo młodego wieku chcesz dbać o siebie. Twoja waga jest prawie idealna. Jeszcze rośniesz, dlatego wszystko jeszcze się kształtuje. Postaraj się odżywiać właściwie wybierając naturalne produkty. Podaję Ci schemat.
Rano - kasza gotowana na wodzie z bakaliami, owocami lub w wersji warzywnej. To węglowodany.
Obiad to białko - ważna jest rozdzielność, jeden rodzaj białka dziennie- mamy dzień w tygodniu rybi, dzień mięsny - jemy to tylko z warzywami i pozostałe dni jarskie. Wówczas zajadamy się zbożami, warzywami, a białko to strączkowe fasolki, grochy, soczewice, cieciorki.
Kolacja- jarska zupa.
Do tego tłuszcze w ciągu wszystkich posiłków - masło, masło klarowane i oleje tłoczone na zimno. Jak jeszcze popijesz zioła, ciało będzie mogło dążyć do równowagi.